24.03.2017 (03:02)

סיפור סקס אמיתי על הפעם הראשונה שליסיפור סקס אמיתי על הפעם הראשונה שלי


מאז ומתמיד נהניתי לאונן. אני לא זוכרת בדיוק בת כמה הייתי, אבל גיליתי שזה מרגיש נהדר לשפשף לעצמי בין הרגליים.

לילה אחד עשיתי את זה על כרית, החזקתי את השפתיים של הכוס פתותחות ביד אחת עם כרית בין הרגליים שלי ופתאום והרגשה מדהימה השתלטה עלי - האורגזמה הראשונה שלי!

פרסומת: מחפש לזיין דוגמניות על? הכנסו למכון שירות סקס ליוי היוקרתי והמוביל בישראל ותוכלו להגשים את הפנטזיה כבר היום.
ארוטית

הגבר המושלם


בבית הספר התחלתי לצאת עם בנים. היו לי כמה פגישות ודייטים אבל לא נהגתי לצאת עם אותו בחור יותר מפעמיים. אני מבורכת במחלקת החזה, לא אכפת לי להגיד את זה, ויום אחד בא הבחור הכי יפה בבית הספר בכדי להזמין אותי לצאת איתו לדייט.

לא יכולתי להאמין והחלטתי להסכים מיד. הוא היה בגובה של 1.80 מטר, בנוי היטב ונראה נהדר. כל נערה בבית הספר הייתה מתה לצאת איתו!נערה סקסית בתחתונים וחזייה אחרי סקס עם בן הזוג

בדייט הראשון החלטנו ללכת לקולנוע לראות סרט. התנשקנו המון ולא צפינו כמעת בסרט בכלל, הרגשתי שהוא מנסה לעתים קרובות למשש את השדיים שלי. לא ניסיתי ולא רציתי לעצור אותו. אני חיבבתי אותו.

פתאום הרגשתי את ידו הימינית על ברכי השמאלית. ידו התחילה להחליק מתחת לחצאית שלי והמשיכה על ירכי. הייתי קצת מפוחדת אבל זה הרגיש פשוט מדהים!

כאשר הוא הגיע עד התחתונים שלי פשוט פרשתי את הרגליים בשבילו והוא התחיל לשפשף את הכוס שלי דרך התחתונים.

הייתי כל כך נרגשת וגמרתי מיד ברגע ששאצבעותיו נכנסו פנימה והגיעו לנרתיק שלי. הוא שפשף ושיחק איתי כמה זמן, אני לא בטוחה אם הוא בכלל ידע שגמרתי מספר פעמים ברצף!
 

הדייט השני


הדייט השני שלנו היה בערב של יום שישי והוא לקח את המכונית של אבא שלו! התנשקנו והתחממתי, ואז הוא שאל אותי אם ראיתי אי פעם זין לפני. כמובן, לא היה לי ניסיון, אז הוא פתח את הג 'ינס שלו, הושיט פנימה ושלף את הזין הענק שלו.

זה היה ענק בשבילי באותה עת, בערך 16-17 ס"מ אבל בעל היקף מרשים ביותר. לראות זין בפעם הראשונה היה מחרמן מאוד, אבל המחשבה הראשונה שלי היתה "איך אני אמורה להכניס את הזין הזה לכוס שלי בדיוק?!"

הוא נטל את ידי והניח אותה על הזין שלו. מישמשתי ושפשפתי אותו, בו זמנית הוא התחיל להזיז את ידו על התחתונים שלי. הייתי כל כך נרגשת שפתאום אמרתי לו 'אני רוצה את הזין שלך בתוכי'.

נכנסנו למושב האחורי והוא הסיר את החצאית שלי והוריד אותה. ואז ידיו היו על התחתונים שלי, ואני הרמתי את הישבן שלי כדי שיוכל להוריד גם אותם.
 

רגע האמת


פרשתי את רגלי לרווחה. הוא ניסה להנחות אותי, אבל לא הצליח למצוא את הנקודה הנכונה, אז הושטתי יד לעזור לו. שפתי היו פרושות, הייתי חמה ורטובה, אבל הזין שלו לא רצתה להיכנס מסיבה כולשהיא...

הוא דחף שוב ושוב ולבסוף הוא הצליח להחליק פנימה. לא רק שזה נראה ענק, זה הרגיש ענק! היה איזה כאב עז בדחיפות הראשונות, אבל הוא היה בתוכי בסופו של דבר.

הזין שלו משך את הקירות הנרתיקיים שלי והרגשתי שהוא נוגע בחלק העמוק ביותר שלי.

הוא היה כל הדרך פנימה ולא יכול להמשיך הלאה. הוא נכנס ויצא, ואני קמתי לפגוש אותו בכל מכה. הוא זיין אותי מהר יותר, והרגשתי את השיא שלי מתקרב. אני זוכרת שאמרתי לו שזה הרגיש טוב, בזמן שאני תופסת לו את התחת ואומרת לו לזיין אותי יותר ויותר חזק.

הזין הצעיר שלו נשאר קשה כול הזמן, ואנחנו הזדיינו מספר פעמים באותו לילה מושלם...
הוספת תגובה

3 תגובות לכתבה
3. מחרמן ומזקיר נשכחות.. דניאל (משתמש/ת אנונימי/ת) 2018/05/11 15:00
2. אני תמיד אזכור את הפעם הראשונה... זנזונת (משתמש/ת אנונימי/ת) 2017/07/18 23:09
1. סיפור מדליק מפנטזת (משתמש/ת אנונימי/ת) 2017/03/26 18:38

חיפוש


לקישורים נוספים...