16.05.2017 (08:13)

מדריך למציצת גרון עמוקאוליביה מאן מדגימה כיצד לבצע מציצת גרון עמוק בדרך הנכונה


אני לא טוענת להיות מומחה, במיוחד בגיל צעיר של 21, אבל יש לי מיומנות, ניסיון ומעל לכל, התלהבות. בכתבה זו, אני מתמקדת בהיבט העמוק, כי אני מרגישה עם הזמן שאני הופכת להיות די טובה בזה ורוצה להעביר את הידע שלי יחד כדי שאוכל לעזור לאחרים לכן החלטתי לכתוב את המדריך למציצת גרון עמוק...
ארוטית

ראשית, מהי ההגדרה של גרון עמוק?

אם בחורה הולכת כל הדרך למטה על זין, נחנקחת ועושה גאג ואז מיד עולה בחזרה, זה מוגדר כמו גרון עמוק. האם יש מגבלת זמן על כמה זמן אתה צריך לשמור אותו בגרון שלך לפני זה באמת זכאי כמו עמוק? את צריכה להיות מסוגלת, לא רק לבלוע את הזין, אבל גם באותו הזמן כל הדרך למעלה כל הדרך למטה על זה בזמן ביצוע, כדי לספור את זה כמו גרון עמוק? אני מאמין שיש שלוש רמות של גרון עמוק, ולכן התשובה לכל השאלות האלה הם כן.

שלב אחד גרון עמוק הוא הסוג הראשון שהזכרתי שרוב הבנות יכולות לעשות. שלב שני גרון עמוק הוא קשה יותר ופחות יכול לשמור על הזין בגרון שלהם במשך תקופה ארוכה של זמן ולבסוף, שלושה שלב גרון עמוק הוא הקשה ביותר לביצוע ואחוז נמוך של נשים יכולות למצוץ ללא הרף זין תוך עמוק בגרון אותו ברציפות בכל פעם שהם יורדים. אם אתה אחד של כמה מזל שיכול לתת הבחור שלך שלב שלוש גרון עמוק, הוא יהיה אדם מאושר מאוד.

שני הגורמים המונעים מנשים לבצע מציצת גרון עמוק הם פיזים או פסיכולוגים. האיפור הפיזיולוגי של אנשים הוא מה שקובע את החלק הגדול ביותר של המיומנות העמוקה שלהם. המחסומים הפיזיים כוללים את רפלקס הקסמים שבו כולנו שומעים את הכי הרבה, אורך הגרון, עובי הפין שהוא הרבה יותר של מכשול עמוק על פני הפין, בין היתר. פעמים רבות, רמת המיומנות שלנו היא קבוע מראש, אבל אני מאמין שאנחנו יכולים לשפר את זה.

גם אם את נהדרת בזין עמוק, זה בטוח פיסיולוגית כי מחסומים אלה, הזכרתי, עדיין יפריעו בדרך כלשהי. אפילו האליטה תסתובב, תשתעל, תירגע, והעיניים יילכו לאיזשהו שלב בזמן ההרס העמוק. כפי שאתה מושלם המיומנות שלך, הדברים האלה יקרה פחות בתדירות נמוכה, אבל הם עדיין יקרה בכל זאת. בגלל זה אתה לא רוצה לגנוב בחור דרך מציצה שלמה. זה בלתי אפשרי מבחינה פיזית. אני מתייחסת לגרון עמוק כאילו זה נצנוץ על כרזה. אתה מוסיף קצת פה ושם אבל זה עושה את ההצהרה הטובה ביותר בסוף.

תמונה של אישה עם פה פתוח מראה לשון וגרון
מקור התמונה - Twiiter

מציצה טובה מתחילה ומסתיימת בהתלהבות. אתה צריך כמו מוצץ זין ואתה צריך לרצות למצוץ זין. אני כבר חקרו את החברות שלי באריכות ואחרות כמו לעשות את זה וחלק לא. מי שלא, עדיין יעשה את זה רק כדי לרצות את הבחור אבל הוא ירגיש את זה בהתנהגות שלך אשר יפחית את ההנאה שלו. אני גם שומע את זה, בממוצע, כאשר אישה מתחתנת או מבוגר באופן כללי, היא עושה הרבה פחות, אבל אני לא יודע הרבה נשים מבוגרות שאני מרגיש נוח לשאול, אז אני לא יכול לתת חוות דעת תקפה.

אני אוהב מוצץ זין ומקווים כי התלהבות יש לי על זה אף פעם לא פוחתת. אם אתה באמת רוצה לרצות את הזין שלו, להתענג על הטעם, לעשות את כל מחוות סקסי לא מילולי קטן, באמת לבלוע כל סנטימטר ממנו, הוא יהיה ממש אוהב את זה. לפעמים, אני מתעוררת כל כך לתוכה, אני מרגישה כאילו אני לא יכולה לבלוע מספיק, אפילו אם היא קבורה לגמרי על הגרון שלי! אני רוצה עוד יותר!

טכניקה נכונה למציצה עמוקה

חשוב מאוד לשמור על טכניקה נכונה בזמן המציצה Blowjob Deepthroat - לפני שאת מנסה להשיג הזין של הגבר שלך על הגרון שלך, להיות בטוח שהוא משומן. כמובן עם כל מוצץ, יהיה רוק מוגזם בנוי בפה שלך אבל הרבה זה יהיה גם להישאר בפה או לטפטף החוצה כמו ריר. לא יהיה ספק הזין שלו יהיה משומן אבל רבים שוכחים לבלוע כדי לשמן את הגרון. זה גם נוהג טוב יש משקה שימושי כאשר נותנים מציצה אם זה אפשרי. רטוב הגרון שלך, כך הזין שלו יהיה להחליק למטה. הגרון שלך אינו שונה מכל פתח אחר בגוף.
 
הוספת תגובה

1 תגובות לכתבה
1. גרון עמוק - הסרט ג'ררד דמיאנו (משתמש/ת אנונימי/ת) 2017/08/13 14:27

חיפוש


לקישורים נוספים...